Yasasin... Tatil Zamani Yeniden

Yasasin... Tatil Zamani Yeniden

Geçen sene, 14 Aralık’ta Kanada’da ki uzun yeni yıl (ve Noel) tatili nedeniyle, elime zaman geçti ve Altı Üstü Tasarım’da yazılar yazmaya başladım. Bir sene sonra, yine tatil zamanı geldi ve beraberinde 10 gün, evde tembellik yapmayı, ailemle birlikte zaman geçirmeyi getirdi. Bir sene önce, tatil nedeniyle yazı yazmaya başlamıştım, bu sene ise tatil ile birlikte, yazılarıma 10 gün ara vermeyi tercih ettim. Bu demek oluyor ki önümüzdeki 10 gün içinde, Altı Üstü Tasarım’da benim yazılarımı okumayacaksınız.

FAKAT...

Hepinizin çok iyi bildiği blog yazarları, ricamı kırmadılar (hepinize çok teşekkür ederim) ve bana, bu sitede yayınlanmak üzere yazılarını gönderdiler. İçlerinde çok iyi bildiğiniz blog yazarları var. Önümüzdeki 10 gün boyunca, birçok konuk yazarın, İnternet ve Web ile ilgili yazılarını burada bulacaksınız. Örneğin yarın (24 Aralık), Blogistan’ın yazarı Zeynep Özata’nın yazısını burada okuyabilirsiniz.

Hepinizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.

Dipnot: Eğer sizde bu sitede önümüzdeki 10 gün içinde, konuk yazar olarak yazı yazmak isterseniz, benimle temasa geçin.Top
Menu